Sms na dobranoc

na dobranocSłodkich snów – sms na dobranoc – tym razem mamy dla was smsy na dobranoc, w których motywem przewodnim będzie zwrot “słodkich snów”. Będą to jak zwykle krótkie wierszyki na dobranoc tak, że spokojnie zmieszczą się w jednym smsie. Wśród propozycji sms na dobranoc, które dziś mamy dla was znajdzie się zarówno coś dla dziewczynek jak i dla chłopaków, więc serdecznie zapraszam wszystko do skorzystania z naszych smsów.
smsy na dobranocKolorowe sms na dobranoc – macie ochotę na kolejne smsy na dobranoc? To serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi nowymi propozycjami, którymi są Kolorowe sms na dobranoc. Jak zwykle będą to proste i krótkie wierszyki na dobranoc, które możecie przesłać za pomocą smsa. Kolorowe sms na dobranoc to propozycje zarówno dla chłopaków jak i dla dziewczyn, więc zapraszam wszystkich serdecznie!
na dobranocSms na dobranoc z miłosną nutką -miłość to największe i najwspanialsze uczucie, jakie tylko można sobie wyobrazić. Jeśli darzysz kogoś miłością to nie bój się mu tego mówić. Idealnym rozwiązaniem mogą okazać się Sms na dobranoc z miłosną nutką. Miłosne smsy na dobranoc to rozwiązanie, z którego korzysta już bardzo wiele osób i ono naprawdę działa, bo w końcu bardzo przyjemnie jest przeczytać przed snem, że ktoś nas kocha i chce być właśnie z nami. Polecam serdecznie te wierszyki na dobranoc.
smsy na dobranocSms na dobranoc dla przyjaciela – to idealne smsy na dobranoc, które możesz wysłać swojemu przyjacielowi bądź swojej przyjaciółce. Jeżeli chcesz przyjacielowi/przyjaciółce sprawić trochę radości przed snem, pocieszyć go, itp. to te smsy na dobranoc są stworzone dla ciebie. Sprawdź najlepsze w sieci Sms na dobranoc dla przyjaciela i wybierz coś dla swojej przyjaciółki bądź przyjaciela. Gwarantuje, że sms na pewno mu/jej się spodoba i sam/a również napisze ci coś miłego. Zapraszam gorąco!
wierszyki na dobranocMiłosne smsy na dobranoc – bardzo, bardzo kogoś kochasz i chcesz mu to powiedzieć przed snem, ale niestety nie możesz być obok niego? Spróbuj mu to powiedzieć poprzez sms. To takie proste! Wybierz jakich gotowy miłosny sms na dobranoc, przepisz go na swoim telefonie i wyślij ukochanej osobie. Możesz być pewien/pewna, że ta osoba będzie tej nocy spała dużo lepiej niż zwykle. Sprawdź nasze Miłosne smsy na dobranoc i spraw, aby ktoś wiedział, że go kochasz.
na dobranoc smsSms na dobranoc dla zakochanych – miłosne smsy na dobranoc to bardzo popularna forma wyrażania miłości. Czasem zdarza się tak, że nie możemy powiedzieć komuś “kocham cię” na uszko przed snem, bo ten ktoś jest daleko od nas. W takim momencie przydają się Sms na dobranoc dla zakochanych, które przesłane przed snem sprawiają, że wiemy, iż ktoś o nas myśli i nas kocha, a wtedy sen jest o wiele przyjemniejszy.
miłosne smsyMiłosne sms na dobranoc – o miłości można pisać wiele, ale czasem wystarczy napisać kilka prostych słów w sms na dobranoc, aby sprawić by sen stał się dla nas o wiele bardziej przyjemny. Miłosne sms na dobranoc sprawiają, że wiemy iż ktoś nas bardzo kocha, chce być z nami i kroczyć przez życie wspólną drogą. Jeśli szukasz miłosnych sms na dobranoc to właśnie u nas znajdziesz najlepsze gotowe smsy na dobranoc o miłości.
wierszyk na dobranocSms na dobranoc dla niej – kobiety uwielbiają smsy, a w szczególności smsy na dobranoc. Jeśli, więc chcesz sprawić przyjemność swojej dziewczynie czy kobiecie to koniecznie wybierz jakiś nasz Sms na dobranoc dla niej. Oryginalne, ciekawe i czułe smsy na dobranoc dla dziewczyn i kobiet już czekają, wystarczy, że coś wybierzesz i przepiszesz na swój telefon, a następnie wciśniesz wyślij do wybranej osoby. Z pewnością sprawisz jej wielką przyjemność przed snem.
wierszyki na dobranocSms na dobranoc dla niego – fajne i milusie smsy na dobranoc, które możesz przesłać swojemu ukochanemu. Tylko u nas znajdziesz tak ciekawy i oryginalne smsy na dobranoc dla niego. Wejdź i sprawdź sama!!! Gotowe smsy na dobranoc, które możesz przepisać i przesłać przed snem swojej drugiej połówce by czuł, że jest kochany i że jesteś przy nim. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi wierszykami na dobranoc – jestem pewna, że przypadną wam one do gustu.
wiersze na dobranocSms na dobranoc z gwiazdką – któż by nie marzył jako dziecko o tym, aby dostać gwiazdkę z nieba. Gwiazdkę dostać bardzo ciężko, a nawet jest to chyba niemożliwe, ale można to sobie wyobrazić dość wyraźnie wysyłając przed snem wybranej osobie Sms na dobranoc z gwiazdką. W tego typu sms na dobranoc główną rolę odgrywają gwiazdy, co sprawia, że bardzo często w snach właśnie do nich się przenosimy.
wierszyki na dobranoc dla chłopakaSms na dobranoc dla chłopaka – spraw radość swojemu chłopakowi przed snem. Wyślij mu Sms na dobranoc dla chłopaka i pokaż, że ci na nim zależy, że go kochasz, że chcesz z nim być. Dzięki tego typu smsom będzie on widział, że wciąż o nim myślisz, a to z pewnością sprawi, że mu się przyśnisz. Ponadto możesz wtedy liczyć, że i on tobie wyśle jakiś sms na dobranoc, a wtedy to już na pewno oboje będziecie bardzo szczęśliwi i będziecie mieć fantastyczne sny.
sms na dobranocSłodkie sms na dobranoc – to propozycje na sms na dobranoc przeznaczone w szczególności dla dzieci, ale również dla zakochanych par. Słodkie sms na dobranoc jak sama nazwa wskazuje będą mówiły o czymś słodkim, a więc niewątpliwie nie zabraknie tu słodyczy, co sprawi że sen na pewno będzie błogi, przyjemny i przesłodki. Wybierz jakiś gotowy słodki sms na dobranoc i spraw, aby ta druga osoba miała przyjemną noc.
smsy na dobranocCałuśne sms na dobranoc – pocałunki, buziaczki, całuski… każdy to lubi i dlatego proponujemy wam takie oto smsy na dobranoc. Całuśne sms na dobranoc są przeznaczone głównie dla zakochanych osób, ale bardzo często wysyłają je również sobie przyjaciółki. Jeśli bardzo chcesz dać komuś buziaka na dobry sen, ale nie możesz, bo ta osoba jest daleko to te smsy na dobranoc są idealne dla ciebie. Sprawdź sam/a wybierając jakiś ciekawy sms na dobranoc z naszych propozycji.
misie na dobranocMisiowe sms na dobranoc – nie tylko dzieci kochają misie, ale również i dorośli. Podobnie jest z naszymi propozycjami na Misiowe sms na dobranoc – uwielbia je każdy bez względu na wiek. Jeśli chcesz sprawić komuś przyjemność i wiesz, że ta osoba lubi misie, bądź też jest twoim misiaczkiem to te smsy na dobranoc są idealne dla ciebie. Smsy te również świetnie nadają się do przesłania dzieciakom. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z naszymi misiowymi smsami na dobranoc.
smsy na dobranocGwiazdkowe sms na dobranoc – słodkie smsy na dobranoc z gwiazdkami w roli głównej. Wyślij komuś Gwiazdkowe sms na dobranoc i przybliż mu skrawek nieba, aby we śnie mógł sięgnąć po jedną z gwiazdek. Te smsy na dobranoc z pewnością sprawią, że przypomnicie sobie dziecięce marzenia o tym by dostać gwiazdkę z nieba, albo polecieć do gwiazd. Może akurat dzięki tym sms na dobranoc taka podróż wam się przyśni?
wierszyki na dobranocSms na dobranoc 1 – najlepsze smsy na dobranoc znajdziecie właśnie na tym portalu. Tutaj pierwsza porcja naszych propozycji Sms na dobranoc 1. Zachęcamy gorąco do regularnego odwiedzania naszego portalu w celu poszukiwania nowych smsów, gdyż co jakiś czas będziemy tutaj zamieszczali nowe smsy na dobranoc. Dzięki naszym sms na dobranoc możesz sprawić, że ktoś będzie miał błogie i słodkie sny. Gorąco polecamy nasze wierszyki na dobranoc!!!

Sms na dobranoc to jedna z najczęściej wysyłanych wiadomości. Nie ma to jak ciepłe i miłe słowo przed snem. Któż by nie chciał codzienne dostawać takiego smsa na dobranoc, gdy jest gdzieś daleko od bliskich. Smsy na dobranoc wysyłają sobie nie tylko pary zakochanych, ale również i przyjaciele oraz członkowie rodziny. Sms to bardzo popularna forma kontaktu, która jest po pierwsze wygodna, po drugie szybka, a po trzecie tania.

Dziś z telefonów komórkowych korzysta niemalże każdy – czy to dzieci, młodzież, czy dorośli. Smsy są wysyłane częściej niż wykonuje się rozmowy. Dlaczego? Jest to idealna forma kontaktu dla tych, którzy nie lubią za bardzo mówić, ale także jest to forma kontaktu, którą wykorzystuje się wtedy, gdy nie można rozmawiać np. na jakimś spotkaniu, zajęciach w szkole, czy też w pracy. Smsów na dobranoc raczej się wtedy nie wysyła, ale przecież można je wysyłać również z różnych innych okazji.

Po prawej stronie w menu znajdziecie listę naszych smsów na dobranoc. Mam nadzieję, że wam się spodobają. Są to smsy na dobranoc w pełni unikalne, których nie znajdziecie na żadnym innym portalu, a także w żadnym magazynie, itp. Smy te są specjalnie przygotowywane dla naszych czytelników i stale będą uzupełniane o nowe wierszyki na dobranoc, które możecie wysłać smsem swojej ukochanej, swojemu ukochanemu, przyjacielowi, przyjaciółce, czy komuś z rodziny.

Na naszym portalu nie zabraknie smsów na dobranoc przeznaczonych zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn w każdym wieku. Znajdziecie tu również zarówno zabawne smsy jak i poważne, smsy ciepłe oraz czułe, a także takie, które podtrzymają na duchu. Jestem pewna, że na naszym portalu każdy znajdzie jakiegoś idealnego smsa dla siebie, którym będzie mógł komuś sprawić radość.

Smsy na dobranoc, które dla was przygotowaliśmy już czekają na was. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z nimi. Jestem pewna, że znajdziecie tu jakiegoś smsa, który nada się do wysłania waszym bliskim, czy znajomym. Zapraszam również do regularnego zaglądania na nasz portal, gdyż sukcesywnie będą dodawane nowe wierszyki na dobranoc.